Mieszkanie, 2 pok. Słupsk oferta nr 1005331

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005331

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 32.60 m2

lokalizacja: Osiedle Króla Jana III Sobieskiego

kondygnacja: 4

typ własności: własność

cena: 130000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego położonego na słupskim Osiedlu Króla Jana III Sobieskiego (ul. Królowej Jadwigi). Lokal częściowo przejściowy, jednostronny. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni (wejście z salonu) i łazienki z wc. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z pieca gazowego zawieszonego w łazience. Klatka schodowa czysta i zadbana, zabezpieczona domofonem.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: ściany - tapety i gips ozdobny; podłoga wyłożona terakotą.

Pokoje: ściany - tapeta; podłogi panelowe.

Kuchnia: glazura i terakota starszej generacji.

Łazienka z WC: glazura i terakota starszej generacji.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy.


Czynsz: około 320 PLN z funduszem remontowym.


LOKALIZACJA: Blok, który mieści sprzedawany lokal mieszkalny położony wśród podobnej zabudowy wielorodzinnej. Wokół zrewitalizowane alejki, plac zabaw i mnóstwo osiedlowej zieleni. Okolica cicha, spokojna, w pobliżu hala targowa, markety dyskontowe, szkoły, przedszkola i przystanki autobusowe. W niedalekiej odległości Park Ireny Sendlerowej z zewnętrzną siłownią.  POLECAMY!!!


Rezerwacja oferty do dnia 15 lipca 2019r.

 Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.