Obiekt, 5 pok. Suchorze oferta nr 1005227

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Suchorze

numer oferty: 1005227

ilość pokoi: 5

powierzchnia: 200.00 m2

lokalizacja: Suchorze

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, woda, prąd

cena: 350000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest około 200 m kw. lokal handlowy (sklep) posadowiony na około 2500 m kw. działce znajdującej się w Suchorzu (powiat bytowski, Gmina Trzebielino). Obiekt w dobrym stanie technicznym, podzielony na trzy niezależne lokale handlowo - usługowe, z zapleczem socjalnym i magazynowym. Centralne ogrzewanie i ciepła woda dostarczana za pomocą pieca etażowego lub alternatywnie z pieca na olej opałowy (Buderus). W budynku rolety antywłamaniowe i instalacja alarmowa. Nowy dach. Przed budynkiem utwardzony parking (możliwość jego powiększenia).


Stan techniczny nieruchomości nie wskazuje na konieczność przeprowadzenia obligatoryjnych prac remontowych. Elewacja bardzo estetyczna, docieplona (łącznie z fundamentami). Instalacje po wymianie. Okna PCV. Możliwość rozbudowy budynku o kolejną kondygnację. Możliwość wyburzenia ścian działowych i powiększenia przestrzeni handlowo - usługowej.


LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej numer 21 (Ustka - Miastko). Niedaleko stąd również do drogi wojewódzkiej numer 209. Miejscowość jest siedzibą sołectwa.


Możliwość wynajmu obiektu: oferta 1005228


Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.