Działka Zaleskie oferta nr 1005183

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Zaleskie

numer oferty: 1005183

powierzchnia: 391400.00 m2

lokalizacja: Zaleskie

typ własności: własność

cena: 1095920 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 39,140 ha położona w miejscowości Zaleskie (powiat słupski, Gmina Ustka). Zgodnie ze "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Ustka" działka określona jest jako łąki i leży na obszarze NATURA 2000 oraz na terenach zagrożonych podtopieniami na równinach przymorskich, położona jest w korytarzu ekologicznym o randze ponadregionalnej; przymorski - południowobałtycki oraz pojezierny - północny. Brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz nie wydano decyzji o warunkach zabudowy. W rejestrze gruntów działka stanowi grunty zadrzewione i zakrzewione (Lz) oraz nieużytki (N).


Działka posiada kształt zblizony do rombu o bokach 530m x 780m x 820m x 490m. W 2014r. dodkonano na jej terenie odwiertów, które ujawniły duże pokłady czarnego torfu. Po wydobyciu może on być używany jako opał (w postaci torfu opałowego, lub półkoksu torfowego). Znajdzie też swoje zastosowanie w medycynie (kąpiele borowinowe, preparaty torfowe).


Dojazd do działki drogą nieutwardzoną. Brak uzbrojenia.


Cena: 2,80 PLN / m kw.


LOKALIZACJA: Zaleskie, to wieś sołecka położona przy drodze krajowej nr 203. W odległości około 7 km znajduje się Jezioro Modła, 7,5 km Jezioro Wicko, a ok 10 km dalej bałtyckie plaże. POLECAMY !!!

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.