Działka Zagórzyca oferta nr 1005155

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Zagórzyca

numer oferty: 1005155

powierzchnia: 13399.00 m2

lokalizacja: Zagórzyca

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, woda, prąd

cena: 180000 PLN

Na sprzedaż duża nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,3399 ha zlokalizowana w cichej i malowniczej miejscowości -  Zagórzycy (gm. Damnica). Działka zawiera grunty orne klasy IVb, łąki klasy IV oraz wody. Nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, posiada natomiast decyzję o warunkach zabudowy, która pozwala na utworzenie zabudowy zagrodowej w istniejącym gospodarstwie rolnym poprzez budowę budynku mieszkalnego dwurodzinnego w zabudowie bliźniaczej oraz dwóch budynków gospodarczych.


WARUNKI W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY:

- szerokość elewacji frontowej - nie określa się.

- wysokość elewacji frontowej od poziomu przyległego terenu do okapu dachu - maksymalnie 5m.

- geometria dachu - dachy dwuspadowe, z możliwością realizacji lukarn i naczółków, o kalenicy głównej, równoległej do drogi, kącie nachylenia połaci dachowych - 35 - 45 stopni.

- projektowana powierzchnia zabudowy - nie ustala się.

- na wszystkich obiekatach stosować jednakowe materiały i elementy wykończeniowe.

- projektowany wjazd na posesję z przyległej drogi gminnej.


Na działce aktualnie znajduje się 35 m kw. domek (zaplecze budowy). Do niego doprowadzona jest instalacja elektroenergetyczna i wodnokanalizacyjna. Na terenie nieruchomości znajduje się własne ujęcie wody (pozytywna opinia Państwowej Inspekcji Sanitarnej) - własna studnia głębinowa, hydrofornia i 300 litrowy zbiornik na wodę.


Działka ogrodzona, z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów owocowych oraz z wydzielonym miejscem wypoczynkowym (tu roślinność ozdobna).


Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminną.


Zagórzyca: wieś - ulicówka w Polsce, w województwie pomorskim, powiecie słupskim, w gminie Damnica, nad rzeką Charstnicą. Siedziba sołectwa Zagórzyca. W centrum wsi neogotycki kościół pw. św. Józefa z 1844r. Znajdują się tutaj również dwa sklepy i szkoła podstawowa. Bardzo dobra komunikacja ze Słupskiem (około 18 km) i pobliskimi miejscowościami (Główczyce, Łeba, Potęgowo, Wicko) dzięki przystankom NORD Express i PKS Słupsk.

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.